TraceTek

Technologie TraceTek dokáže zaznamenat a přesně lokalizovat únik kapalin. Možné škody tak lze minimalizovat dříve, než se rozšíří. Systém detekce úniku kapalin Vám nabízí okamžité řešení, ať už se jedná o únik vody, ropných derivátů, oleje, kyseliny, nebo jakékoliv jiné nebezpečné kapaliny. Více informací o tomto jedinečném systému naleznete na www.tracetek.cz.

 

V úterý 22. 6. 2010 proběhla další úspěšná instalace zabezpečovacího systému proti úniku kapalin – TraceTek v novém housingovém centru společnosti GTS Novera.

Poptávka po housingových centrech neustále roste, a to i v současné době hospodářské recese. Proto celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera rozšiřuje kapacitu stávajících datových sálů v lokalitě v pražské Vinohradské ulici a zanedlouho otevře další housingové centrum s rozlohou 700 m2.

Společnost GTS Novera je celonárodní telekomunikační operátor, který poskytuje v garantované kvalitě komplexní portfolio hlasových, datových a internetových služeb. Datová centra GTS Novera jsou vybavena nejmodernějšími zařízeními fyzické bezpečnosti, ke kterým patří také nepřetržitý dohled nad únikem kapalin – TraceTek.


Fotodokumentaci z instalace naleznete zde.