Konektory Positronic

Společnost Ray Service a.s. si Vám dovoluje představit portfolio konektorů značky Positronic Industires. V roce 2015 jsme se stali oficiálním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku.

Nabízené řady konektorů:

-D-Sub konektory

-Obdelníkové konektory

-Napájecí konektory

-Kruhové konektory

Široké spektrum konektorů nabízí řešení pro různé technické aplikace na základě požadovaných parametrů. V nabídce naleznete modulární konektory, které je možné sestavit na mírů s ohledem na požadované parametry. Konektory nabízejí také hybridní kombinaci napájecích a signálových kontaktů v jednom těle, což přispívám k redukci prostoru a výsledné ceny výrobku.

Hlavní výhody:

-Vysoká modularita konektorů

-Zákaznická řešení

-Kontakty obráběné z jednoho kusu materiálu

-Technologie kontaktů Posiband

-Technologie Press-fit kontaků

-Vysoce vodivé kontakty

Konektory Scorpion

Modulární řada konektorů Scorpion nabízí možnost spojení napájecích a signálových kontaktů v jednom těle konektory. Tělo konektoru o maximální délce 101mm nabízí široké možnosti modularity díky předem definovaným modulům, které je možné libovolně kombinovat. Scorpion nabízí výhody zákaznicky složeného konektoru za cenu blížící se sériově nabízeným konektorům.
 
 

Kontakty PosiBand
 

Patentovaná technologie kontaktů společnosti Positronic. Kontakty PosiBand jsou navrženy s ohledem na snížení přenosového odporu a zvýšení maximálního zatížení kontaktu. Oproti běžně vyráběný kontaktům nabízejí kontakty PosiBand větší dotekovou plochu mezi Male a Female kontakty. Díky této technologie jsou kontakty schopny přenášet větší zatížení oproti konstrukčně běžně vyráběným kontaktům.

Technologie PosiBand je certifikována dle SAE AS39029 a MIL-DTL-24308, kontakty splňují také 40g test rozpojení dle standardu NASA GSFC S-311.
 
 
 
 
 
 
 
 

Přehledový katalog ke stažení zde

Průvodce výběrem konektoru - technické informace, zobrazení konektorů v životní velikosti zde